Właścicielami sklepu są artyści plastycy:Bożena Wiślicka i Jan Marcin Witkowski. Adres pracowni 05-530 Sierzchów, ul.Akacjowa 21.

Prace wystawione w sklepie są unikatami wykonanymi ręcznie-kupujesz to co widzisz na zdjęciach-dlatego prace wykonane na zamówienie będą podobne ale nigdy nie identyczne z wybranym wzorem.

Zamówienia  można składać poprzez:

• sklep internetowy
• e-mail: ceramika@bmw.art.pl
• telefonicznie +48 501 120 686

Zamówienie przedmiotu wystawionego w sklepie zostanie wysłane pod adres wskazany przez Zamawiającego w terminie 5 dni roboczych po zaksięgowaniu pełnej kwoty za zamówioną pracę oraz ewentualne koszty wysyłki na koncie bankowym.

Jeżeli zamówienie dotyczy przedmiotu który mamy dopiero wykonać termin zostamie określony indywidualnie.

Do ceny pracy należy dodać koszty wysyłki podane w opisie pracy. Jeżeli kosztów wysyłki nie podano, to znaczy, że ze względu na rodzaj  i koszty transportu pracy należy uzgodnić je indywidualnie.

Koszty wysyłki pokrywa kupujący.

Zamówioną pracę można odebrać osobiście po wcześniejszym uzgodnieniu.

W przypadku, gdy po upływie 14 dni od wysłania, paczka nie dojdzie do Kupującego, zobowiązany jest On do powiadomienia nas o zaistniałym fakcie. Zostanie wówczas złożona reklamacja na poczcie, a po jej uznaniu, Kupujący otrzyma przelewem zwrot pieniędzy za kupioną pracę wraz z kosztami przesyłki.

Należność za zamówiony towar Zamawiający może uregulować w następujący sposób:

• przy odbiorze przesyłki
• przelewem/przedpłatą
• przy pomocy dostępnych w sklepie serwisów transakcyjnych.

Dane do przelewu podajemy w e-mailu potwierdzającym zakup pracy.

W przypadku braku wpływu pełnej płatności za zakupione prace w ciągu 5 dni roboczych od daty wysłania e-maila potwierdzającego przyjęcie zamówienia przez sklep, zamówienie zostanie anulowane.

Zgodnie z prawem Kupujący może zwrócić zakupioną pracę w ciągu 14 dni po odebraniu przesyłki bez podania przyczyny pod warunkiem, że praca jest w stanie nienaruszonym, a razem ze zwracanym przedmiotem zostanie przesłane oświadczenie o rezygnacji z zakupu.

Aby dokonać zwrotu należy zgłosić ten fakt na adres: ceramika@bmw.art.pl, wysłać paczkę na własny koszt wraz z oświadczeniem o rezygnacji z zakupu paczką priorytetową. Nie odbieramy przesyłek za pobraniem.

Po odebraniu przesyłki  ze zwrotem sklep potwierdzi przyjęcie zwrotu na adres e-mailowy Kupującego  i następnie przeleje na konto bankowe Kupującego kwotę w wysokości ceny zwracanej pracy bez kosztów  przesyłki.

Reklamacji przedmiotu uszkodzonego w trakcie przesyłki dokonuje się jedynie na podstawie protokołu reklamacji sporządzonej w obecności doręczyciela lub kuriera. Aby dokonać reklamacji należy zgłosić reklamację na adres: ceramika@bmw.art.pl.Po uznaniu reklamacji przez sklep, wysłać pracę paczką priorytetową. Nie odbieramy przesyłek za pobraniem.

Po odebraniu przesyłki z reklamowaną pracą w ciągu 7 dni roboczych od odebrania przesyłki z reklamowaną pracą  przelejemy na konto bankowe Kupującego kwotę w wysokości ceny reklamowanej pracy wraz z kosztami przesyłki lub jeśli będzie to możliwe za porozumieniem obu stron wyślemy inną pracę w zamian za uszkodzoną na koszt kupującego.

Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.1997 r. sklep zobowiązany jest do ochrony danych Kupującego. Dane teleadresowe Kupującego będą wykorzystywane tylko w celu realizacji zamówień.

Złożenie zamówienia oznacza pełną akceptację Regulaminu.

Prawo autorskie chroni własność intelektualną Bożeny Wiślickiej i Jana Marcina Witkowskiego, którą stanowią prezentowane tu prace. Bez naszej zgody nie można kopiować, powielać ani rozpowszechniać zamieszczonych na stronie wizerunków przedmiotów,osób i miejsc.

Powstałe sprawy sporne strony postarają się rozwiązać polubownie.

W sprawach nieuregulowanych powyższym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego.

Ceramika będzie zapakowana w sposób jak najbardziej bezpieczny, ale ze względu na jej delikatność bardzo prosimy o rozpakowywanie paczki w obecności  listonosza lub kuriera.